Kosmetické služby
Odbornou péči pro každý typ pleti provádíme prostřednictvím francouzské kosmetiky PAYOT. Součástí základní nabídky kosmetických služeb je samozřejmě: denní a večerní líčení, úprava obočí, barvení řas.
Les Démaquillantes - pro mladou bezproblémovou pleť
Odhalte pocit perfektně vyčištěné, svěží a zářivé pleti jediným pečujícím krokem.
Expert purete - pro mladou problémovou pleť
Díky delikátní kombinaci zelené kávy, která je známá svými antioxidačními účinky, a účinným aktivním látkám jako jsou například Amisoft a Bioecolia, řada Expert purete odstraňuje nedostatky pleti a umožňuje jí opět získat jemnost. Díky obsahu regulačních a matujících látek zamezuje lesku pleti a dodává jí vyrovnaný a sametový vzhled.
Techni liss - k prodloužení mládí a krásy Vaší pleti
Po třicátém roku věku se objevují první viditelné i neviditelné známky stárnutí. K zachování mladistvosti pleti tak dlouho jak je možné, vyvinuly laboratoře novou pěstící řadu. Nabízejí řešení pro boj proti všem typům vrásek, pro pomoc při potlačování jejich výskytu. Komplex Payot rides relax - celkový komplex, který koriguje všechny typy vrásek (mimické vrásky, hlubší rýhy) bez nutnosti estetické chirurgie.
Les Hydro - Nutritives
Voda je nezbytná pro zdraví a krásu pokožky. Všechny typy pleti mohou být dehydrované. Laboratoř Dr. Nadia Payot vyvinula výrobky, které všem typům pleti dodávají sílu znovu regulovat stupeň vlhkosti. Tyto hydratační produkty s dlouhodobým účinkem nabízejí 24 hodinovou kontrolu průběžného působení vlhkosti v pokožce. Vaše tvář bude opět jemná, sametová a rozjasněná. Jemné vrásky způsobené dehydratací a pocit napětí zmizí.
Sensi expert - pro citlivou pleť
Citlivá pleť silně reaguje na vnitřní i vnější vlivy. Tato hypersensitivita pokožky se projevuje příznaky jako svědění, pálení a zarudnutí, které jsou způsobeny podrážděním reaktivní pleti. Citlivá pleť již nebude trpět a může si opět užívat potěšení z čištění díky našim laboratořím, které vyvinuly nové složení obsahující len. Obsahující navíc med a zklidňující rostlinné extrakty (chrpa a aloe vera), jsou zvlášť přizpůsobené velmi citlivé a reaktivní pleti.
Perform lift
Jak čas běží, kontury obličeje ztrácí svůj tvar, rysy ochabují a vrásky se prohlubují. Pro prodloužení mládí a krásy vaší pleti vyvinuly laboratoře Dr. Nadii Payot technicky vyspělou řadu výrobků pro každý typ pleti, zaměřenou na zpevnění zralé pleti. Kolagenová vlákna, která jsou nepostradatelná pro správný tonus stárnoucí pleti, a esenciální mastné kyseliny, které tvoří a vyživují buněčnou membránu, ubývají.
PAYOT AOX – komplexní omlazující péče
Ošetření proti vráskám, povolené pleti, proti volným radikálům. Je to omlazující péče, která bojuje proti povolené pleti a oddaluje stárnutí pokožky. Navrací jas a zářivost pleti. Zvyšuje elasticitu, pleť je vyhlazená a jemná.
My PAYOT
Hluboká hydratace, a koktejl vitamínů a nerostných látek z ovoce. Osvěží a rozjasní unavenou a dehydrovanou pleť.
Obličejová radiofrekvence - nechirurgický lifting
Obličejová radiofrekvence je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku.
Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.
Výsledky ošetření
Výsledkem obličejové radiofrekvence je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Po podstoupení ošetření může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.
Obličejová radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.
Frekvence a počet ošetření
Počet potřebných záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4-6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza 15-20 dní. Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků. Velkou výhodou je, že není kontraindikováno opalování za podmínky, že klient používá vhodný opalovací přípravek.
Kontraindikace
• těhotenství a laktace
• vážná srdeční onemocnění
• poruchy srážlivosti krve
• nemoci pojivové tkáně
• rakovina
• nedávné kolagenové výplně
• osoby s kovovými implantáty v těle
Tělová radiofrekvence
Tělová radiofrekvence je neinvazivní metoda, tzn. bez chirurgického zákroku, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě, záda). Výborné výsledky tělové radiofrekvence jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy, apod. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění ochablé pokožky. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.
Průběh ošetření
• Ošetření trvá přibližně 25-45 minut.
• Ošetření je možné provést také před kavitací (přibližně 10 minut radiofrekvence), přičemž díky tepelnému účinku tělové radiofrekvence dojde následně k výraznějšímu úbytku obvodových centimetrů ošetřované partie.
Výsledky ošetření
Výsledkem tělové radiofrekvence je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dále dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, redukci objemu a celkové tonizaci pleti. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s oběhovými problémy. Jelikož je díky ošetření podpořeno lepší prokrvování tkání, dochází také k jejímu lepšímu okysličování.
Po ošetření je pokožka lehce začervenalá, nicméně tento průvodní jev zmizí v krátké době. Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé, klient cítí pouze mírné teplo v ošetřované oblasti. Ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.
Frekvence a počet ošetření
Počet ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích, přičemž je doporučováno 4-6 sezení. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být časový odstup přibližně 14 dnů.
Kontraindikace
• těhotenství a kojení
• horečnaté stavy
• osoby s kovovými implantáty v těle (včetně nitroděložního tělíska)
• vážná srdeční onemocnění a kardiostimulátor
• rakovina
• nemoci pojivové tkáně
Chemický peeling
Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku.
Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je nejvhodnější provádět na podzim a v zimě a po ošetření je nutné dlouhodobé používání krému s vysokým ochranným filtrem.
Depilace
Depilace teplým voskem je velmi účinná metoda jak odstranit chloupky na jakémkoliv místě vašeho těla během krátké doby. Hladká pokožka po této metodě depilace vydrží průměrně 3-4 týdny, vždy ale závisí na typu kůže. Při opakované depilaci jsou chloupky oslabovány a doba se prodlužuje.
beautiful face - © studiotesa, 2012